Құрметті оқырмандар! Сіздердің назарларыңызға біздің аудандық орталық кітапханада қол жетімді Wi-Fi!!!

Мәзір

Электронды кітапхана

Жұмыс уақыты

Дс
Сс
Бс
Жм
Сн 9.00 - 17.00
Жк Демалыс
Айдың соңғы күні – тазалық күні
Басты бет » Левое меню KZ » Жаңалықтар » «Тәуелсіздік - елімнің шамшырағы» атты әдеби-музыкалық композиция өтті

Ертіс орталық аудандық  кітапханасында Қазақстан Республикасының Тәуелсіздік күніне арналған «Тәуелсіздік - елімнің шамшырағы» атты әдеби-музыкалық композиция өтті, шараға №1  Ертіс ЖОББМ мен №2 Ертіс ЖОББМ-нің  10-11 сынып оқушылары, кітапхана ардагерлері, Ертіс ауданының төтенше жағдайлар бөлімінің қызметкерлері, кітапхана оқырмандары қатысты. Іс-шарада Аудандық мәдениет үйінің  әншілері мен өнер мектебінің оқушыларының орындауында  музыкалық композициясы ұсынылды  . Кітапхана қызметкерлері «Жаса,  Тәуелсіз Қазақстан!» атты кітап көрмесін  ұйымдастырып, бейнеролик көрсетті.